Zespół prawników

Wierzymy, że najlepszą formą obsługi Klienta jest zapewnienie mu pełnej obsługi prawnej w jego własnym języku. W związku z tym jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów cały czas, zarówno w Polsce jak i w Izraelu, jednego dnia znajdując rozwiązanie w Warszawie, następnego dnia wprowadzając je w życie w Tel Awiwie.

Team Polishlaw
Mariola Hawel - Tocker

Mariola Hawel - Tocker

Adwokat

Urodzona w Polsce, od 1989r stale mieszkająca w Izraelu.

W roku 1989 ukończyła Wydział Prawa i Administarcji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z tytułem Magistra Prawa z Wyróżnieniem. Posiada równieź tytuł Master Business Administration (M.B.A) z Uniwersytetu Heriot-Watt z Edynburga w specjalizacji finansów.

Od roku 1991 jest członkiem Izraelskiej Izby Adwokackiej Okręgu Tel – Aviv i nieprzerwanie wykonuje zawód adwokata. W roku 2005 uzyskała uprawnienia Notariusza Publicznego w Izraelu.

Adwokat Mariola Hawel – Tocker jest wykwalifikowanym prawnikiem zarówno w dziedzinie prawa izraelskiego jak i polskiego i ma za sobą wieloletnie doświadczenie w licznych sprawach związanych z obydwoma systemami prawnymi.

Prowadzi obsługę prawną licznych inwestorów, spółek w ramach prowadzonych przez nie inwestycji i projektów, obsługuje także liczne transakcje handlowe między spółkami polskimi i izraelskimi. Posiada również szerokie doświadczenie w dziedzinie międzynarodowego prawa spadkowego.

Języki: polski, hebrajski, angieski, rosyjski

Dziedziny specjalności:

 • Prawo cywilne i handlowe
 • Międzynarodowy obrót gospodarczy i umowy handlowe
 • Prawo spółek
 • Prawo spadkowe i międzynarodowe prawo prywatne
 • Litygacja w sprawach cywilnych i gospodarczych
Eitan Tocker

Eitan Tocker

Adwokat

Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Tel Awiwe (B.A) w 1990, a w 2001r tytuł M.A Uniwersytetu Bar Ilan. Od roku 1991 jest członkiem Izraelskiej Izby Adwokackiej Okręgu Tel – Aviv i nieprzerwanie wykonuje zawód adwokata.

Eitan Tocker specjalizuje się w litygacji sądowej w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada wieloletnie doświadczenie w procesach cywilnych przed sądami wszystkich instancji oraz w postępowaniu arbitrażowym.

Języki: hebrajski, angielski

Dziedziny specjalności:

 • Litygacja w sprawach cywilnych i gospodarczych
 • Prawo rzeczowe i budowlane
Joanna Wojnar - Płeszka

Joanna Wojnar - Płeszka

Adwokat

Kieruje odziałem w Krakowie.

W roku 1997 otrzymała tytuł Magistra Prawa na Wydziale Prawa i Administarcji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od roku 2003 jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Rozpoczęła pracę w zespole Hawel – Tocker & Co. Law Office w roku 2006.

Języki: polski, angielski

Dziedziny specjalności:

 • Prawo cywilne
 • Prawo spadkowe
 • Nieruchomości
 • Prawo spółek
Marta Michałek-Kowalczyk

Marta Michałek-Kowalczyk

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Rozpoczęła pracę w zespole Hawel – Tocker & Co. Law Office w roku 2019, w oddziale w Warszawie.

Dziedziny specjalności:

 • Prawo cywilne
 • Nieruchomości
 • Prawo spółek

Języki: polski, angielski

Sara Majus

Sara Majus

Sprawy obywatelskie i tłumaczenia

Sigal Shohet

Sigal Shohet

Sekretariat

Skontaktuj się z nami!

Telefon+972-3-5781091

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego formularza kontaktowego, który pozwoli na wstępną ocenę prawną przedstawionej przez Państwa sprawy oraz podjęcie decyzji co do dalszego jej prowadzenia.

Wypełnij formularz kontaktowy