Shape

O KANCELARII

Kancelaria prawna Hawel-Tocker & Co. powstała w 1998 r. w Tel Awiwie z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na obsługę prawną podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki zarówno w Polsce, jak i w Izraelu. W 2004 powstał pierszy oddział biura w Krakowie, a w 2008 następny w Warszawie, dzięki nim zwiększyła się możliwość świadczenia usług naszym izraelskim klientom bezpośrednio w Polsce.

Dwudziestoletnia praktyka pozwoliła nam dogłębnie poznać specyfikę obrotu gospodarczego w obu tych krajach. Naszym Klientom doradzamy najlepsze rozwiązania prawne i biznesowe uwzględniające regulacje prawne polskie i izraelskie.

Świadczymy usługi dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą bądź wymianę handlową z podmiotami izraelskimi oraz dla osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, prowadzimy kompleksową obsługę transakcji handlowych, fuzji i przejęć przedsiębiorstw, obsługę firm polskich działających w Izraelu. Oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych, w sprawach spadkowych, sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego, prawa polskiego oraz spraw z zakresu międzynarodowego postępowania cywilnego, tj. uznanie i wykonanie orzeczeń sądów państw obcych.

Obsługę prawną prowadzimy w języku polskim, hebrajskim i angielskim.

Nasz Zepół

Izraelscy i polscy prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zapewniają szerokie spektrum usług prawnych dla firm polskich prowadzących działalność gospodarczą w Izraelu bądź współpracujących z firmami izraelskimi, a także dla firm izraelskich działającyh w Polsce. Nasz zespół zapewnia równiesz obsługę prawną dla osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego.

Nasza recepta na sukces

Naszą reputację jako najlepszej kancelarii świadczącej obsługę prawną dla firm polskich działających w Izraelu oraz dla firm izraelskich działających w Polsce zdobyliśmy po przeprowadzeniu dziesiątek transakcji i spraw zakończonych sukcesem.

Za każdym razem staramy się znaleźć dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania, nawet w sprawach najtrudniejszych, w których zawiedli inni.

Wierzymy, że najlepszą formą obsługi Klienta jest zapewnienie mu pełnej obsługi prawnej w jego własnym języku. W związku z tym jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów cały czas, zarówno w Polsce jak i w Izraelu.