Hawel-Tocker & Co., Law Office

Kancelaria prawna Hawel-Tocker & Co. powstała w 1995 r. w Tel Awiwie z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na obsługę prawną podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki zarówno w Polsce, jak i w Izraelu.

Dwudziestoletnia praktyka pozwoliła nam dogłębnie poznać specyfikę obrotu gospodarczego w obu tych krajach. Naszym Klientom doradzamy najlepsze rozwiązania prawne i biznesowe uwzględniające regulacje prawne polskie i izraelskie.

Kancelaria prawna Tel Awiw Izrael

Informacje o kancelarii

Świadczymy usługi dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą bądź wymianę handlową z podmiotami izraelskimi oraz dla osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, prowadzimy kompleksową obsługę transakcji handlowych, fuzji i przejęć przedsiębiorstw polskich i izraelskich.

Oferowany zakres usług

Praktyka kancelarii Hawel-Tocker & Co. obejmuje obszary prawa cywilnego i gospodarczego. Oferujemy komplesową obsługę transakcji handlowych, przetargów, komplesowe doradztwo prawne dla firm polskich działających w Izraelu, zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych, w sprawach spadkowych, sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego, prawa polskiego oraz spraw z zakresu międzynarodowego postępowania cywilnego, tj. uznanie i wykonanie orzeczeń sądów państw obcych.

Obsługę prawną prowadzimy w języku polskim, hebrajskim i angielskim.

Zobacz wszystkie obszary praktyki
Kancelaria prawna Tel Awiw Izrael

Nasza recepta

Naszą reputację jako najlepszej kancelarii świadczącej obsługę prawną dla firm polskich działających w Izraelu oraz dla firm izraelskich działających w Polsce zdobyliśmy po przeprowadzeniu dziesiątek transakcji i spraw zakończonych sukcesem.

Za każdym razem staramy się znaleźć dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania, nawet w sprawach najtrudniejszych, w których zawiedli inni.

W roku 2002 Kancelaria otworzyła biuro w Krakowie, a następnie w 2006 r. w Warszawie, dzięki czemu zwiększyła się nasza zdolność świadczenia usług na terytorium Polski.

Kancelaria prawna Tel Awiw Izrael

Obsługa klienta

Wierzymy, że najlepszą formą obsługi Klienta jest zapewnienie mu w jego własnym języku kompleksowego doradztwa prawnego wraz z szerokim spektrum rozwiązań prawnych. W związku z tym jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów cały czas, zarówno w Izraelu jak i Polsce.

Główne biuro Hawel-Tocker & Co. znajduje się w Tel Awiwie, pozostałe dwa oddziały znajdują się w Krakowie i Warszawie.

Współpracujemy z firmami doradztwa finansowego i podatkowego mogącymi zapewnić naszym Klientom wszelkie niezbędne informacje z zakresu finansowego przeglądu due diligence firm oraz prawa podatkowego.

Skontaktuj się z nami!

Telefon+972-3-5781091

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego formularza kontaktowego, który pozwoli na wstępną ocenę prawną przedstawionej przez Państwa sprawy oraz podjęcie decyzji co do dalszego jej prowadzenia.

Wypełnij formularz kontaktowy